NETAŞ GLOBAL

Karayolu Taşımacılığı

En çok tercih edilen yük taşıma yöntemlerinden biri de karayolu taşımacılığıdır.

Uygun maliyet ve operasyonel kolaylığı nedeniyle sektörümüzün yoğun olarak tercih ettiği taşımacılık yöntemidir.

Firmamız geniş karayolu taşımacılığı ağı ve özmal araçları ile yüklerinizin taşınmasını sağlamaktadır.

NETAŞ GLOBAL

Proje Taşımacılığı

Proje yüklerinin taşınması standart yüklere kıyasla, güzergah ve araç / ekipman açısından oldukça az seçeneğe sahiptir, iyi zaman planlaması ve yüksek iş güvenliği tedbirlerini gerektirir. Bu nedenle sektöründeki gelişmeleri takip eden deneyimli firmalar ile çalışmak, beklenen yüksek hizmet kalitesini almak ve özellikle operasyon sırasında oluşabilecek risklerden korunmak açısından büyük fayda sağlayacaktır. NETAŞ GLOBAL olarak elektrik / doğalgaz santrali taşımaları, rafineri taşımaları, yol yapım makinelerinin taşınması, fabrika taşımaları, liman / havalimanı makine ve teçhizatlarının taşınması gibi gabari dışı, ağır tonajlı, özel yükleme ve ekipman gerektiren organizasyonları, proje taşımalarında sahip olduğumuz yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerimizin verdiği özgüvenle ve müşterilerimizi memnun eden en uygun maliyet analizleriyle, Planlanan aracın ve ekipmanın kullanacağı rota incelemelerini yerinde yaparak ve gerekli hallerde alternatif üreterek, operasyonun çevre ve insan sağlığına uygunluğunun kontrolünü yaparak, yerel otoritelerden gerekli izinleri alarak ve müşteri ve saha operasyon ekibi arasındaki bilgi akışını şeffaf ve hızlı sağlayarak gerçekleştiriyoruz.
NETAŞ GLOBAL

Denizyolu Taşımacılığı

Dünya üzerinde tüm taşımacılıkta % 80 paya sahip olan denizyolu konteyner taşımacılığı ülkemizde ihracatta kullanılan tüm taşımacılık yöntemleri içerisinde % 90 paya sahiptir.

NETAŞ GLOBAL olarak uluslararası acente ağımız ile müşterilerimize kapıdan kapıya hizmet sunuyoruz.

Firmamız konteyner taşımacılığındaki uzmanlığı, yüklerinizin güvenle taşınmasında garantimizdir.

NETAŞ GLOBAL

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı özellikle değerli eşyalar, çabuk bozulabilen maddelerin hızlı ulaştırılmasında en uygun çözümdür.

Havayolu taşımacılığı , aciliyeti olan yüklerde Kara, deniz ve demiryolu taşımalarına kıyasla transit sürelerinin uzun olması ve havalimanlarının yaygınlaşması, uçak filolarının sayısının artması nedeniyle son dönemde tercih edilen seçeneklerden biri haline getirmiştir.

NETAŞ GLOBAL olarak acil ve değerli yüklerinizin en kısa sürede ulaştırılması konusunda havayolu taşımacılığı hizmetini de sunmaktadır.

Kalite ve Güven Doğru Zamanda

İletişim