MULTIMODAL TAŞIMACILIK

Proje sahipleri için önemli ve öncelikli olan en verimli ve güvenli yollar ile ürünlerinin varış noktasına ulaşmasıdır. Gerek maliyet gerek güven için elimizdeki tüm yolları değerlendirip en verimli proje planını oluşturmak için varız. Multimodal taşımacılığın avantajları arasında, en güvenilir yolu çizme kolaylığı ve maliyet kombinasyonunun en verimli eşleşmesinin kullanılması ilk akla geleceklerdir.

Projenizin özelliklerini firmamız uzman kadrosuna ilettiğiniz ancan itibaren en verimli çözüm için gerekli tüm yol mühendisliği ve maliyet analizi yapılarak en iyi teklif ile dönüş sağlanacaktır.

Yine de aklınızda multimodal taşıma ihtiyaç mıdır? Kombine taşımacılık ve intermodal taşımacılık arasındaki farklar nelerdir? Multimodal taşımacılık ve intermodal taşımacılık arasındaki farklar nelerdir?

Gibi sorular varsa aşağıdaki taşımacılık türleri ile ilgili bilgilendirici yazımıza göz atabilir veya en kısa yoldan iletişime basarak firmamızla direkt olarak dönüş yapabilirisiniz. Bilgi alışverişi yapmaktan da firmanıza sunduğumuz kombinasyonun neden en verimli olduğunu anlatmaktan da keyif duyarız.

Multimodal taşımacılık nedir sorusuna sağlıklı bir yanıt vermek için öncelikle, taşımacılık türlerinden kısaca bahsetmek gerekir. Taşımacılık yollarını kara, hava, deniz ve demir yolu olarak dörde ayırıyoruz.

Multimodal Taşımacılık Yapan Firmalar

Bu vesile ile unimodal taşımacılık nedir sorusunun yanıtını da bulmuş oluyoruz. Bu yollardan sadece birini kullanarak tamamlanan lojistik projelerini unimodal olarak adlandırıyoruz. Peki bunlardan birkaçını birlikte kullanmak durumda kaldığımızda bunu nasıl adlandıracağız dediğimiz anda da Kombine Taşımcılık nedir sorusunun yanıtını bulmuş oluyoruz. Multimodal Taşımacılık nedir sorusunun yanıtı da doğal olarak akla geliyor. Tüm hepsinin kullanılması gereken özel projelere bu özel adı veriyoruz. Tabi bunun için yükün içerisinde bulunduğu kabın hiç değiştirilmemesi durumu söz konusu ise Intermodal Taşımacılık nedir sorusunun yanıtına da gitmiş oluruz.